Biz Kimiz ?

SİNTRANS Uluslararası Taş.pet.İnş.Tic.ve San.Ltd.Şti. olarak yurtiçi ve uluslararası yük taşımalarınızda; yüklerinizin, gönderilen her türlü yük'ün büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşımasına özen gösteriyoruz. Uzun yıllardan bu yana bu mesleğin içinde olmakla birlikte yurtdışı yük taşımalarımızda göstermiş olduğumuz özen ve içten samimiyet, işimize verdiğimiz önemin bir göstergesidir.  

Ahlaki ve insani değerlere uygun tüm uluslararası güvenilir gelişmeleri uygulayarak hedeflediğimiz misyonu gerçekleştirmek. Ana prensibimiz Güven, Ticari sırların korunması Müşteri çıkarlarının gözetilmesi ve Kaliteli hizmetten ödün vermemektedir.

Aynı zamanda güçlü referanslarımızla da kalitemizi her defasında ortaya koymaktayız  SİNTRANS Uluslararası Taş.pet.İnş.Tic.ve San.Ltd.Şti., yılların verdiği tecrübe ile yurtdışında  yük taşımacılığında çalıştığımız kesimlerinde başarılı bir şeklide varlığını kabul ettirmiştir.

Firmamız bu başarıları sayesinde her zaman tercih edilen firmalar arasında olmaktan büyük bir ONUR duymaktadır...

Şirketimizin misyonu, Türkiye'nin en kaliteli ve en çok aranan müşteri odaklı taşıma ve depolama şirketi olmak ve tüm müşterilerimizin dünya çapındaki taşınma ve depolama ihtiyaçlarına yenilikçi, kişiye özel yaklaşımlarla ve toplam kalite anlayışıyla çözüm üretmektir.

Geçmişten gelen tecrübesini müşterileri talepleri doğrultusunda yaptığı yatırımlarla birleştiren SİNTRANS Uluslararası Taş.pet.İnş.Tic.ve San.Ltd.Şti.,  artık çalıştığı firmalar için komple çözümler üreten bir "Lojistik Çözüm Ortağı" konumuna gelmiştir. "Müşteri İlişkileri Yönetimi" ni başarılı bir şekilde yıllardır uygulayan SİNTRANS Uluslararası Taş.pet.İnş.Tic.ve San.Ltd.Şti., "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ni kendine ilke edinmiştir.